Valašské keškobraní 2026 [16]
14.06.2026 12:48 olasekkk napsal(a):
[16]
Ahojky 
někdo zapomněl boty nad bufetem , jsou u Iva .
vysušíme , ale neobahníme 🤓
12.06.2026 10:28 VKteam napsal(a):
[15]
Musí být všude, jinak by to bodové zvýhodnění postrádalo smysl. 
12.06.2026 10:25 BITTeam napsal(a):
[14]
Ahoj, dítě musí být u každé kešky nebo může dělat libera?
12.06.2026 09:41 VKteam napsal(a):
[13]
A ještě odpověď na dotaz ohledně bodování v Open kategorii: koeficient pro týmy, kde budou děti se bude upravovat, přeci jen se nebudou poměřovat jen s dětmi, ale i s týmy, kde budou pouze dospělí.
12.06.2026 09:37 VKteam napsal(a):
[12]
To nás mrzí. Co se startovného týče, tak to pořešíme po víkendu, teď už není čas... 😟
12.06.2026 06:22 Kluci z Divočiny napsal(a):
[11]
Kluci z Divočiny onemocněli. 🤒  Nedorazíme. 😕 Pokud by bylo možné vrátit startovné, budu vděčný. 
09.06.2026 17:41 BITTeam napsal(a):
[10]
Ahoj. Mám dotaz. Bude stejná bonifikace u týmů s dětmi jako minulý rok, nebo se to vzhledem k Open kategorii bude nějak měnit?
Tom
08.06.2026 23:07 Kluci z Divočiny napsal(a):
[9]
Četl jsem e.mail Reviewera = holky, nebojte se ozvat. 😉 dáme to dokupy. 
07.06.2026 18:56 Test anon napsal(a):
[8]
Test admin
29.05.2026 21:25 VKteam napsal(a):
[7]
Ahoj, pokud neseženete třetího, tak budete závodit ve dvou. Jen to všechno musíte obejít oba, nemůžete využít libera.
29.05.2026 17:35 Kluci z Divočiny napsal(a):
[6]
Ahoj, účastnili jsme se předchozího ročníku jako " Kluci z Divočiny " jsme pouze dva. Je možné se přihlásit? Vidím, že by měli tými mít 3 členy, tak nevím jestli mám v registraci označit " 3 člený tým " i když jsme pouze dva. 
 
27.05.2026 09:13 admin napsal(a):
[5]
Děkujeme za upozornění a všímavost. Přiznám se, že když jsem si příspěvek zkontroloval, tak mě na chvíli docela polil pot 😅. Naštěstí šlo jen o chybu v ukázkových obrázcích na homepage, kde se při přípravě rozhodily QR kódy a texty pod nimi. Reálné FTF coiny připravené v keškách jsem hned kontroloval a tam jsou všechny kódy v pořádku. Ukázky na webu už jsou opravené.
27.05.2026 08:29 Czech Hunters napsal(a):
[4]
Ahoj. Ve vzorových FTF coinech neodpovídá text v QR kódu textu pod QR kódem. Asi se jedná jen o ukázku, ale pro jistotu na to upozorňuji, aby nadošlo k nějaké systémové chybě.
08.05.2026 11:10 Czech Hunters napsal(a):
[3]
Název týmu: Czech Hunters 
Kategorie: adrenalin force
Počet členů v týmu: 3
Nick kapitána: Hroch 
E-mail kapitána: ******@*****.cz
 
Rádi přijedeme, snad seženeme třetího do party. Prosím o ubytování, jaké jsme měli loni. Předem díky. 
05.05.2026 11:53 VKteam napsal(a):
[2]
Tak to nás moc mrzí. Všem jeho blízkým za celý VKteam upřímnou soustrast. A týmu Czech Hunters držíme palce, ať se podaří dát tým dohromady.
04.05.2026 14:14 Czech Hunters napsal(a):
[1]
Zdravím u příprav nového ročníku, díky za to. Loni jsem si zde posteskl, jak je s postupujícími roky těžké poskládat tým. Tento rok to budeme mít ještě těžší. Jeden z členů našeho týmu (Petr na geogachingu RROTA) bohužel letos zemřel. Zúčastnil se ročníků 2009, 2010, 2011, 2012 s týmem GeoJihoPepa, s našim týmem Czech Hunters v letech 2015, 2020, 2021 a 2023.